Haberin Yeni Adresi

Rusya’dan Rekor Turist Geliyor!

Rusya’yla aradaki buzların kalkmasının hemen ardından, Rusya ve diğer civar bölgelerden Uçaklar Turist taşımaya başlamıştı. Alınan verilerde oldukça iyi durumda. Rusya Meşhur Uçak markası olan “ Charter “ modeli, uzun aradan sonra bu kadar sık bir şekilde Türkiye üzerine uçmaya başladı. Yakın zamanda daha çok Rus yolcunun gelmesi bekleniyor…

Rusya’dan Rekor Turist Geliyor!
10 Eylül 2016 - 20:59 'de eklendi

Rusya’yla aradaki buzların kalkmasının hemen ardından, Rusya ve diğer civar bölgelerden Uçaklar Turist taşımaya başlamıştı. Alınan verilerde oldukça iyi durumda. Rusya Meşhur Uçak markası olan “ Charter “  modeli, uzun aradan sonra bu kadar sık bir şekilde Türkiye üzerine uçmaya başladı. Yakın zamanda daha çok Rus yolcunun gelmesi bekleniyor…

Türkiye-Rusya arasında yapılan bazı görüşmeler ve sıcak temaslardan sonra, ortaya “ Anlaşma “ çıkmıştı. Anlaşmalar sonucunda uzun süredir merakla beklenen “ Turist “ sayısındaki artışta bekleniyordu. Son verilere baktığımız zaman, önceki zamanlara oranla çok sayıda Uçağın Ülkemize yolcu taşıdığı belirtildi.

Rus ünlü Uçak Markasına ait olan Model Charterülkemize sık girmeye başladı. Deyim yerindeyse “ Akın Akın “ gelmeye başladılar. 5-8 Eylül tarihleri arasında, “ 2 Bin 300 “ Yolcunun bu Uçak markasıyla Türkiye’ye giriş yapıldığı açıklandı. Bayramdan dolayı bu artışın devam edeceği bekleniyor.Artışla beraber, Otellerin doluluk oranı da buna bağlı olarak büyük bir artış gösterdi.

Moskova Bölgesinden de büyük bir yolcu akını başlıyor. Eylül boyunca Tatil bölgelerimize bu derece artışın olması bekleniyor.Uzun zamandır Otellerin dolmaması, Turizm ve kalkınma bakımından ciddi sıkıntılar çıkarıyordu. Son zamanlarda yaşanan bu gelişmeler sayesinde, artışla beraber gerçekten de ciddi bir patlama bizleri bekliyor.

Son Eklenenler
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Son Dakika Haberleri
İLGİLİ HABERLER