Haberin Yeni Adresi

Beni Cezalandırmak için Oğlumu Öldürmüş

10 yaşındaki çocuğun yaşanan yasak aşk ilişkisi sonucunda öldürmesinin ardından çocuğun annesi bazı açıklamalar yaptı. 16 yıldır evli olan kadın eşinden uzun zamandır boşanmak istediğini başkası ile olan ilişkisini bildiğini ve kocamı öldürmesini beklerden oğlumu neden öldürdüğünü kesinlikle bilmediğini söyledi.

Beni Cezalandırmak için Oğlumu Öldürmüş
22 Nisan 2017 - 21:57 'de eklendi

Kısa süre içerisinde başlayan 10 yaşındaki çocuğun öldürülmesine ilişkin davada annesinin oğlunun ölümü ile ilgili herhangi bir bağlantısının olmadığını ifade etti. Duruşma sırasında ifade veren Türkan Karakütük şu ifadeleri kullandı:

Eşi ile 19 yıldır evli olan Türkan k., 16 yıldır eşinden ayrılmak istediğini söylerken eşinin kendisinden boşanmadığını sorumsuz, ailesine ve evine saygısı olmayan bir insandı. 4 yıldır ise bir başkası ile ilişkisi olduğunu belirtirken bunu kocamda biliyordu. Daha önceden kendisini iki defa aldattığını ve uzun zamandır kazandığını başka kadınlar ile birlikte yiyordu. Çocuğunu öldüren sevgilisi Ersin ile 4 yıl önce aynı yerde çalıştıklarını ve orada tanıştıklarını söyledi. Ersin ile sevgili iken onunda çocuklarının olduğunu ve evliliğin devam ettiği daha sonra boşandığını ifade etti.

Eşim Başkası ile İlişkimin Olduğunu Biliyordu
Ersin ile olan ilişkimi eşime sürekli olarak anlattığımı ve ondan boşanmak istediğimi söylesem de o boşanmak istemediğini belirtti. Eşimin hiçbir şekilde umurunda olmayıp bizden samimi şekilde çekilmiş fotoğraflar istedi. Bizde Ersin ile çekindiğimiz samimi fotoğraflarımızı kocama gönderdik. Daha sonra ise kocam göndermiş olduğumuz fotoğraflar ile bizi tehdit ederek boşanmam durumunda fotoğrafları mahkemeye vereceğini ve çocuklarını hiçbir zaman göremeyeceğini söyledi.

Ersin Daha Önce Kocama Bıçak Çekmişti
Oğlumun kaybolmasında Ersin’in böyle bir şey yapacağı aklıma gelmemişti. Ona geceleyin ayrılmak istediğimi söyleyip 10 dakika görüşme talep etti. Bende görüşmeyeceğimi bildirip yarın öğlende oğlum kayboldu. Daha önceden Ersin evimizin önüne gelip eşime bıçak çekmişti.

Ben çocuklarıma çok düşkün bir anne olduğumu eşim ve sevgilimde çok iyi biliyorlardı. Ben Ersin’in kocamı öldürmesini beklerken oğlumu öldürmesini aklımın ucunda bile geçmedi. Ama o beni cezalandırmak için böyle bir şey yapmış sanırım. Böyle bir olayın yaşanacağını bilsem çocuklarımla ailemin yanına giderdim ifadelerini kullandı.

Son Eklenenler
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Son Dakika Haberleri
İLGİLİ HABERLER