Haberin Yeni Adresi

Gece Yarısı Kapalı Otoparkta Yangın

Adana’da yaşan olayda bir kapalı sitenin otoparkında yer alan arabadan patlama sesleri gelince itfaiye olaya hemen müdahale etti. İtfaiye ise söndürme işlemi yaptıktan sonra itfaiye arabasına binince şaşkınlık içerisinde kaldı…

Gece Yarısı Kapalı Otoparkta Yangın
22 Nisan 2017 - 14:29 'de eklendi

Adana’nın Seyhan İlçesinde gerçekleşen olayda Pınar mahallesinde bulunan bir sitede gece yarısında kapalı otoparktan patlama sesleri gelmeye başlayınca güvenlik görevlisi otoparka göz atmak için oraya gitti. Otopark içerisinde park halinde bulunan arabanın yandığını gören güvenlik görevlisi ise hemen itfaiyeyi arayıp yardım istedi. Kısa süre içerisinde olay yerine gelen ekipler hemen kapalı otoparkın kapısını kırarak müdahale etti ve itfaiye erleri tarafından yangın kısa süre içerisinde kontrol altına alınıp alevler söndürüldü.

Apartman Sakinlerini İtfaiye Aracı İle İndirdiler
Kapalı otoparkta çıkan yangın sebebi ile çıkan duman otoparkta bulunan havalandırmadan binanın merdiven boşluğuna doldu. Buradan apartman sakinlerin evlerine ve apartmanın bir çok yerine yayılmasından dolayı apartman sakinlerinin bazıları apartmanı boşaltırken bazıları ise büyük panik yaşadı. Yangın söndürme işlemi sırasında daha büyük bir yangın çıkmaması açısında elektrikle kesildi ve aşağıya inemeyen apartman sakinlerin imdadına ise itfaiye erleri yetişti. Merdivenli itfaiye araçları ile apartman balkonlarına yanaşan erler apartmandaki bütün sakinleri tek tek aşağıya indirdi. Burada göze çarpan iki kişi merdivenli itfaiye aracından korkup itfaiye erlerine ise sıkı sıkıca sarıldığı görüldü.

Müdahale Esnasında İtfaiye Aracının Teyp Çalındı
İtfaiye erleri yangına müdahale ederken ilginç bir olay daha yaşandı. İtfaiye erlerinden birisi aracı çalıştırmak için aracın içine gittiği vakit aracın radyosunu çalındığını fark etti. Olay yerinde yer alan polis ekiplerine durumu bildiren itfaiye ise olayın kimliği belirsiz kişiler tarafından kim ve kimler tarafından yapıldığı ise şu an için bilinmiyor.
Yangının çıkış nedeni yangın söndükten sonra yapılan çalışmalar sonrasında belirlenmeye çalışıyor. Ayrıca polis hırsızlık olayı ile ilgilide bir soruşturma başlatarak beraber ikisini de araştırmalarına devam ediyor.

Son Eklenenler
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Son Dakika Haberleri
İLGİLİ HABERLER