Haberin Yeni Adresi

Tunceli’de Bombalı Saldırı

Tunceli’de bir Sivil aracın geçişi sırasında, PKK’lılar tarafından yola döşenen Bomba infilak edildi. Araç büyük hasar alırken, aracın içindekilerden net bir bilgi şuanda alınamadı. Güvenlik güçleri hemen olay yerine giderken, silahlı çatışmalar da yaşandı. Sıcak çatışmalar devam ettiği haberi ulaştı…

Tunceli’de Bombalı Saldırı
10 Eylül 2016 - 21:26 'de eklendi

Tunceli’de bir Sivil aracın geçişi sırasında, PKK’lılar tarafından yola döşenen Bomba infilak edildi. Araç büyük hasar alırken, aracın içindekilerden  net bir bilgi şuanda alınamadı. Güvenlik güçleri hemen olay yerine giderken, silahlı çatışmalar da yaşandı. Sıcak çatışmalar devam ettiği haberi ulaştı…

PKK rahat durmuyor. Tunceli’den gelen haberlerde, sivil bir aracın geçişi sırasında yola önceden döşenen Bombanın infilak edildiği haberi geldi. Ancak! Neden sevil bir araca yapıldı bu saldırı? Merak konusu şuanda o. Gelen haberlerde, Orman alanına gitmeye çalışan bir Sivil araç olduğu öğrenildi.

Tunceli’de yaşanan olayda. Ormanda kesilecek olan Ağaçları kontrol etmeye giden bir sivil araç geçişi sırasında yola döşenen Bomba İnfilak edildi. Aracın içinde 2 kişi olduğu belirtildi. Gelen haberlerde 1 Kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi. Ancak diğer kişiden haber alınamadı.

Olay yerine Güvenlik Güçleri geldi. Bunun sonunda çatışmalar çıktı. Güvenlik güçleri kaçanlarında peşine düştü. Belirli aralıklarla çatışmaların devam ettiği öğrenildi. Tunceli’de çıkan çatışmalarda tam net bir detay yok. Ancak, Güvenlik güçleri yakın temasa geçerek, PKK’lı grubu abluka altına almaya çalışıyor.  Sivil aracın geçişi sırasında yapılan patlama sonucunda yol bölgesinde baya bir hasar oluştu. Şuanda resmi bir açıklama gelmedi. Ancak çatışmaların ara sıra olduğu haberleri gelmeye devam ediyor.

Son Eklenenler
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Son Dakika Haberleri
İLGİLİ HABERLER