Haberin Yeni Adresi

Vizyondaki Filmler Bu Hafta Fırtına Gibi

Vizyondaki Filmler Bu Hafta Fırtına Gibi
28 Mayıs 2017 - 15:00 'de eklendi

Sinema sektörü sürekli gelişim gösterirken, her hafta yeni filmler vizyona giriyor. Sinemanın son dönemdeki hızlı yükselişi, özellikle bilişimin gelişiminden de faydalanarak sağladığı marjinal faydanın etkisi olduğu dikkat çekiyor.

Pekiyi sizlerin de beğenebileceği ve vizyondaki filmlerden bazıları hangileri işte onları sizler için seçtik. Joachim Ronning ve Espen Sandberg’in yönetmenliklerini yaptıkları ve uzun yıllardır beklenen Karayip Korsanları’nın devam filmi niteliğindeki Salazar’ın İntikamı vizyondaki filmlerin en başında ve en dikkat çekicisi olarak göz önünde bulunuyor. Jack Sparrow’un birbirinden ilginç ve güzel maceralarının anlatıldığı filmin en dikkat çekici özelliklerinden biri serinin 5. filmi olmasının yanı sıra, bir çok ülkede rekorlar kırmayı başarması.

Bir diğer film ise, özellikle bu mübarek günlerde, Müslüman aleminin dikkatini çekebilecek bir yapıt. Müslümanlığın ilk zamanlarında Hz. Muhammed’e ilk inananlardan olan ve ezanın sesi olan Bilal-i Habeşi’nin hayatının anlatıldığı bir yapım olan, Özgürlüğün Sesi Bilal. Khurram H.Alavi’nin yönetmenliğini yaptığı film gerçekten de sahneleriyle ve sistemiyle çok ilgi çekeceğe benziyor.

Son olarak bir Türk filmi olan Murat Kepez’in yönettiği ve başrollerinde, Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin ve Ersin Korkut gibi isimlerin olduğu güzel bir film var, Kolonya Cumhuriyeti. Dünya’ya gelen uzaylılara karşı, Kolonya’da iniş yapan Uzaylılar çok büyük bir sevgiyle karşılanır. İşte buna bağlı olarak olaylar zincirinin anlatıldığı bir film olarak dikkat çekiyor. Bakalım son dönemdeki bu filmler ne kadar beğenilecek?

Son Eklenenler
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Son Dakika Haberleri
İLGİLİ HABERLER