Haberin Yeni Adresi

Karabük Spor Başarılı Bitirdi…

Karabük Spor Başarılı Bitirdi…
02 Haziran 2017 - 23:20 'de eklendi

Karabük Spor başarılı bir sezonun ardından bugün oynadığı karşılaşmada, sezona veda ederken, aslında iyi bir sezon geçirdi. Özellikle sezon arasında teknik direktörünü değiştiren bir futbol takımı olmasına rağmen, çok iyi mücadele eden ekip, son olarak da Akhisar Belediye Spor karşısında ilk yarıyı kaybetmesine rağmen, ikinci yarı harika bir mücadeleyle galip gelmeyi başardılar. Çok iyi mücadele eden Karabük Spor sezonu başarılı bir şekilde bitirmeyi başardı. Ancak, açık konuşmak gerekirse, deplasman takımı olmadığı da göz önüne çıkarken, yeni sezon için transferlerle takımı güçlendirirse, çok iyi işler çıkarabileceğini de göstermiş oldu.

Karabük Spor takımı eski teknik direktörü Igor Tudor sonradan takımı bırakması ve Galatasaray’a gitmesi dolayısıyla çok ciddi anlamda bir kan kaybı yaşamasına rağmen, özellikle Karabük Spor takımının başarısının en büyük sırrının ise, oyunu dar alana sıkıştırma özellikleri olması ve çok ciddi anlamda çok koşan ve ısıran bir takım oluşturmaları oldu.

Bu sezon için özellikle Bursa Spor ile sezon başında kıyaslanan ekip ise, aynı şekilde düşünülürse, aslında çok başarılı bir şekilde sezonu bitirmiş oldu. Ancak, Bursa Spor kadar çalkantı yaşamaması da önemli bir etken oldu diyebiliriz. Bundan sonraki sezonlar için de daha inançlı olan taraftarların da özellikle sosyal medyadan olumlu yazılar yazmaları ve sezonu galip kapatmış olmaları da büyük moral sağlıyor. Bakalım yeni sezonda neler olacak ?

Son Eklenenler
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Son Dakika Haberleri
İLGİLİ HABERLER