Haberin Yeni Adresi

Lucescu Galatasaray İle Görüşmelere Başladı

Galatasaray’da İgor Tudor’un koltuğu sallantıda. Alınan bilgiler başarılı teknik direktör Lucescu’nun tekrar Galatasaray’ın başına geçeceği yönünde. Lucescu Dursun Özbek ile yaptığı görüşme hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Lucescu Galatasaray İle Görüşmelere Başladı
28 Nisan 2017 - 23:27 'de eklendi

Lucescu Galatasaray hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Zenit’i çalıştıran başarılı hoca, geçtiğimiz günlerde Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile görüşmüştü. Bu görüşme ‘’Lucescu tekrar Galatasaray’a mı geliyor?’’ sorularını akıllara getirdi. Bu görüşme ardından Lucescu menajeri bazı açıklamalarda bulundu. ‘’ Arkadaşların her görüşmesi transfer amacı taşımaz’’ ifadelerini kullanan menajer, Lucescu’nun Galatasaray’a geleceği yönündeki haberleri yalanlamış oldu. Rumen hoca geçtiğimiz günlerde 4-4-2 dergisine verdiği röportajda ilgi çekici ifadeler kullandı.

Rumen hoca Lucescu 2000-2002 seneleri arasında sarı-kırmızı ekibi çalıştırmıştı. Başarılı hoca Galatasaray ile görüşmesi hakkında şu ifadeleri kullandı; “Dursun Özbek ile görüşmem gayet doğal bir durum. Ben Türkiye’nin 2 takımında da başarılı olmuş bir teknik adamım. Türk futbollu hakkında olumlu görüşlerim var. Aynı zaman Türkiye’yi ve Türk futbolcuları çok severim. Onlarla aynı mantaliteye sahibim.”

Diğer Aday Fatih Terim
Dursun Özbek’in bir diğer adayı ise Galatasaray’ın efsanesi Fatih Terim. Galatasaray’ı uzun seneler çalıştırmış olan imparator lakaplı Terim’i takımın başına getirmek isteyen Dursun Özebek, bunun için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamayı düşünüyor. Başarılı hoca şu an Milli takımının Hocalığını yapıyor.

Dursun Özbek Lucescu ve Terim ile görüşmeye devam ediyor. Galatasaray Başkanı Özbek, bu iki hocadan birinin takımın başına gelmesi halinde takımın başarılı olacağını düşünüyor. Takımı toparlamak için tek çare olarak bunu gören Özbek, bu sene Galatasaray’ın başarılı olamamasını kötü teknik direktör performanslarına bağlıyor.

Başkanlık Seçimi Mi Geliyor?
Aynı zamanda Dursun Özbek’in bu iki hocadan birini getiremediği takdirde başkanlık koltuğundan olacağı iddia ediliyor. Bu sezon oynadığı futbol ve basketbol takımındaki başarısızlıkları ile gündeme gelen başkanın alternatifleri ise Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürst. Dursun Özbek, olağanüstü seçim olması halinde başkanlığa aday olacağını duyurdu. Galatasaray’ın şu anki teknik direktörü Igor Tudor ise gelecek sezon Galatasaray’ın başında olmayacak gibi. Aldığı başarısız sonuçlar ile gündeme gelen teknik direktör, yerini kime bırakacak büyük merak konusu.

Son Eklenenler
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Son Dakika Haberleri
İLGİLİ HABERLER