Haberin Yeni Adresi

Onların Kontratları Bitiyor.

Onların Kontratları Bitiyor.
30 Mayıs 2017 - 15:57 'de eklendi

Futbol liglerinde artık son adımlar kalmışken yavaş yavaş da transfer borsası ve hareketleri hızlanmış durumda. Son dönemlerde sürekli olarak konuşulan transfer dedikodularına biz de bir yardımımız olsun istedik.

Bizler transfer sezonunun yavaş yavaş hızlanacağı bu dönemde futbol takımları ve sizler için araştırdık. Listenin en başında hiç kuşku yok ki, Galatasaray’ın 31 yaşındaki Kamerun’lu yıldızı Chedjou var. Kontrat bitiş tarihi 31.05.2017 olan yıldız oyuncu için piyasa bedelinin de 7.5 Milyon Euro olduğu göz önünde bulundurulursa, anlaşmakta fayda var gibi görünüyor. Galatasaray’ın da önümüzdeki dönem pek bir şey beklemediği konuşulan yıldız oyuncu kesinlikle kadrolarda bulunması gereken bir yıldız.

Listenin dikkat çeken isimlerinden biri de Fenerbahçe’nin 27 yaşındaki yıldızı Hasan Ali Kaldırım. Hasan Ali Kaldırım’ın da sözleşme süresi bitiyor olmasına rağmen, Fenerbahçe’nin tekrar sözleşmesini yenilediği ile ilgili bir şey konuşulmadı. Taraftarın da etkisiyle önümüzdeki sezon için Hasan Ali Kaldırım’ın kadroda kalmayı düşünmediği konuşuluyor.

Aslında listenin bir başka ismi yine Fenerbahçe’den ama ayrılması pek de imkanlı görünmüyor. Kaleci ve takım kaptanı Volkan Demirel de listede yerini almış bulunuyor. Ancak, onun Fenerbahçe’den ayrılması pek de mümkün görünmüyor. Ancak, yurtdışı transfer durumunda elinde bonservisiyle bir çok takımda Volkan Demirel de yer alabilir.

Bu arada çok göze çarpmasa da takımı adına 10 gol atan ve 30 maçta forma şansı bulan Akhisar Belediye Spor’un golcü oyuncusu Vaz Te de listeye girmiş durumda. Bir çok takım ona da teklifle gidebilir. Bakalım bu sezon transferde ne bombalar olacak?

Son Eklenenler
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Son Dakika Haberleri
İLGİLİ HABERLER