Haberin Yeni Adresi

Transferler Konuşulmaya Başladı

Transferler Konuşulmaya Başladı
27 Mayıs 2017 - 14:59 'de eklendi

Türkiye Spor Toto Süper Ligi’nin sonuna gelindiği günlerde yeni transfer bombaları konuşulmaya başlandı. Bundan sonraki süreçte neler olacak bilinmez ama bizim kulağımıza gelen bazı transfer dedikodularını sizlerle paylaşmak istedik.

Şampiyonluğun en büyük adayı olan Beşiktaş’ta 8 oyuncu için Şenol Güneş’in kararını verdiği konuşuluyor. Yeni sezon için de transfer gündemleri konuşulmaya başladı. Eğer Beşiktaş ligi şampiyon olarak bitirirse, 2 bomba transferle hemen masaya oturacağı konuşuluyor. Bu konuda net bilgiler elimize geldikçe sizlerle paylaşacağız. Ancak, ilk gelen bilgiler Tosic’in yanına bir defans oyuncusu alınacağı ve özellikle ön libero özellikleri olan ve Atiba’nın yanında ve ya yokluğunda görev alabilecek ve Talisca’yı bitirmeleri durumunda onu biraz daha ön planda oynatabilecek bir oyuncu almak.

Fenerbahçe bu sezonu istediği gibi bitiremedi. Ancak, önümüzdeki sezon için çalışmalara da başlamış. Özellikle Beşiktaş’ın arayı açması Fenerbahçe’li yöneticileri harekete geçirmiş durumda. Önümüzdeki sene için hedefleri şimdiden çok yüksek koymayı hedefleyen Fenerbahçe’de yurtdışı transfer izleme komitesi çalışmalarını başlatmış ve hem yeni teknik direktör için hem de yeni futbolcular için gerekli dökümler yönetime sunulmuş. Bakalım Aziz Yıldırım neler yapacak?

Bu arada Yeni Malatyaspor ile Sivas Spor da kalitesi yükselen lige ayak uydurabilmek için transfer görüşmelerine başlamış. Eskişehir’in durumuna göre Uğur İnceman ve Erkan Zengin ikilisinde gözleri olduğu söylenen takımların bunun haricinde, Adana Spor ve Gaziantep Spor’un da oyuncularından transferler yapacağı gelen bilgiler arasında. Belli ki bu transfer dönemi de çok hızlı geçecek.

Son Eklenenler
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Son Dakika Haberleri
İLGİLİ HABERLER